Oto kilka sytuacji, w których coaching i doradztwo online mogą być preferowaną metodą uzyskania pomocy:

  • Napięte harmonogramy: jeśli masz bardzo napięty harmonogram, w pracy lub w domu, poświęcenie czasu na dotarcie na umówione spotkania może wydawać się niepotrzebne i powodować stres. Umówienie się na sesję skype z biura lub domu może pomóc Ci poradzić sobie z problemami, bez poświęcania się w innych dziedzinach życia.
  • Dostęp do terapii wysokiej jakości: jeśli mieszkasz z dala od centrum, czasami znalezienie terapii wysokiej jakości w Twojej okolicy może okazać się trudne. Terapia online daje dostęp do wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych doradców KlearMinds, którzy szybko i skutecznie pomogą ci rozwiązać twoje problemy.
  • Regularne podróżowanie: jeśli praca lub Twój styl życia wymagają spędzania dużej ilości czasu w różnych miastach lub krajach, porady terapeutyczne online mogą okazać się idealne. Takie rozwiązanie umożliwia zaplanowanie regularnych sesji, dzięki czemu można szybciej rozwiązywać problemy, bez konieczności radzenia sobie z długimi przerwami między sesjami twarzą w twarz, które mogą spowalniać postęp.
  • Życie za granicą: jeśli mieszkasz za granicą w kraju nieanglojęzycznym, może być trudno znaleźć dobrego terapeutę, który miałby wystarczającą znajomość języka angielskiego lub byłby odpowiednio przeszkolony. Korzystając z coachingu lub terapii online, możesz cieszyć się komfortem omawiania swoich problemów w swoim języku ojczystym i wybrać z psychoterapii online tę, w której będziesz czuć się najlepiej.