Jak działają trenerzy KlearMinds?

  1. Wyjaśnianie celów

Twój coach zastosuje szereg pytań i ćwiczeń, które pomogą Ci zidentyfikować i wyjaśnić swoje osobiste cele. Od znalezienia nowej pracy do przebranżowienia, zaplanowania przygody czy rozpoczęcia nowego związku,zawsze jednak pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, na czym chcesz się skupić.

  1. Kroki

Kolejna faza coachingu pomaga rozbić cele na możliwe do osiągnięcia kroki. Otrzymasz zadania i ćwiczenia, które pozwolą ci wykonać kroki niezbędne do osiągnięcia twoich celów. Ten sposób pomaga ustanowić formułę sukcesu, na której można polegać w miarę postępów.

  1. Pokonywanie przeszkód

Twój trener użyje wielu pytań i technik, aby pomóc Ci zidentyfikować blokady i zastosować różne strategie na ich wyeliminowanie. W KlearMinds, nasi trenerzy są również w pełni przeszkolonymi psychoterapeutami, co pozwala nam oferować zintegrowane podejście coachingowe z doradztwem i psychoterapią, aby pomóc Ci w pełni zrozumieć i wyeliminować przyczyny problemów.

Wiemy, że niektórym może być trudno utrzymać motywację, zmianę i osiągnięcia, szczególnie pod koniec samego kursu, w KlearMinds łączymy coaching z dodatkowymi terapiami, które umożliwiają Ci osiągnięcie zmian, które możesz utrzymać, przez całe życie.