Detoksykacja organizmu

Korzyści ze stowowania Kambo

Niektórzy nazywają to cudownym lekarstwem na prawie każdy stan. „Pot” wydzielany przez żabę jest pełen naukowo przebadanych peptydów, z których część w wyjątkowy sposób stymuluje endogenne receptory opioidowe. Niektóre związki przekraczają barierę krew-mózg, a inne nawet manipulują przepuszczalnością bariery krew-mózg, prawdopodobnie działając synergistycznie, pozwalając innym związkom z koktajlu dostać się do mózgu, które normalnie nie przedostałyby się przez nią. Wielu nazywa Kambo ostateczną detoksykacją. Wydaje się, że wyciąga nagromadzone toksyny z różnych układów narządów i na różne sposoby usuwa je z organizmu, odtruwa również energetycznie i duchowo.Żaden z peptydów nie został zidentyfikowany jako toksyczny dla komórek ssaków. Są jednak silnie toksyczne dla bakterii, grzybów, wirusów i pasożytów, co czyni je doskonałym antybiotykiem o pełnym spektrum działania. Nie jest znana toksyczność dla wątroby, nerek czy mózgu. Mimo iż Natychmiastowe efekty powodują nudności, wymioty, biegunkę, pocenie się, zawroty głowy i inne objawy przez około 20 minut, ale potem użytkownicy zgłaszają niesamowitą poprawę zdrowia w różnych stanach, zarówno fizycznych, jak i duchowych. Kambo jest używany do rozwiązywania szerokiego spektrum problemów fizycznych i emocjonalnych zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych zastosowaniach.

Badania prowadzone od lat 80-tych wykazały, że skład chemiczny kambo zawiera krótkie łańcuchy aminokwasów, zwane peptydami, które wpływają na mięśnie przewodu pokarmowego i krążenie krwi, a także stymulują korę nadnerczy i przysadkę mózgową. Chociaż nie ma badań klinicznych, które definitywnie potwierdzają skuteczność kambo, właściwości peptydów kambo sugerują, że może to być obiecujące leczenie następujących schorzeń:

 • Depresja
 • Migreny
  Problemy z krążeniem krwi
  Choroba Alzheimera i Parkinsona
  Niewydolność naczyń
  Choroby narządów
  Rak
  Problemy z płodnością
  Głęboko zakorzenione toksyny
  Chroniczny ból
  Uzależnienie od opiatów lub środków przeciwbólowych na receptę (Kambo zmniejsza ból fizyczny, pomagając w ten sposób rzucić uzależnienie od innych środków przeciwbólowych)
  Gorączka i infekcje
  Negatywne energie (tradycyjnie znane jako „panema”)